Laatste berichten

 
 
 
 


We hebben 18 gasten online

 
 
 
 
Zeer geslaagd internationaal Rabobank F en E toernooi RVVH PDF Print E-mail
donderdag, 07 juni 2012

Afgelopen zaterdag werden er op het RVVH terrein heel veel interlandwedstrijden gespeeld op het Rabobank F en E toernooi.

Dit jaar was er gekozen om alle spelers van de F en E afdeling, waarbij ook spelers vanuit de voetbalschool mee konden doen.

Het weer was uitstekend, niet te warm, niet te koud en met een prima zonnetje, daar kon het niet aan gaan liggen.

De dames van de toernooicommissie hadden de voorbereidingen uitstekend afgerond en met vele andere vrijwilligers werd er een aanvang genomen.

Het terras onder de kantine was ingericht al ware het een plein op de kermis. Terrasstoelen en tafels, een touwtjestrekkraam, de befaamde grabbelton en een kraam voor de inwendige mens waren neergezet. Om de boel nog meer op te vrolijken was zelfs de beroemde Ridderkerkse DJ Tom G ingehuurd om met zijn muziek extra sfeer te brengen, voor zover dat wel nodig was. Op het veld van de voetbalschool was een reusachtige stormbaan neergezet, zodat het zeker was dat de kinderen die avond moe te bedde zouden gaan. Ik denk dat dat wel gelukt is.

 

Omdat het EK voor de deur staat werd er met landenteams gespeeld. Alle kinderen werden zo goed als mogelijk over 22 Europese landen verdeeld, weer onderverdeeld in 4 aparte poules. Ieder land had een eigen T-shirt in de kleur van de betreffende land, dus elk land was herkenbaar.

Voor iedere wedstrijd waren er veelal jeugdscheidsrechters bereid gevonden die de wedstrijden in goede banen gingen leiden.

Vanaf het startsein om 10.30 uur zat de sfeer er goed in, op de velden werd gestreden voor iedere meter gras. De doelen werden uiteindelijk 149 keer met succes bestookt en voor 20 kinderen die dat aantal goed of bijna goed hadden geraden was er nog een extra kado in de vorm van een mini tafelvoetbalspel.

Ondanks dat de EHBO in de persoon van Deborah ook aanwezig was, bleef zij vandaag gelukkig zo goed als werkloos en kon ook zij genieten van de vele mooie voetbal hoogstandjes.

 

Even na tweeën waren alle wedstrijden afgelopen, kon de balans van de wedstrijden opgemaakt worden en stroomde het plein helemaal vol voor de diverse prijsuitreikingen.

Onder het genot van limonade uit de befaamde limokar van Hans werd de prijsuitreiking gehouden.

Wie waren dan de grote winnaars van de dag? Wel nu dat waren er wel 165!

Te veel om allemaal op te noemen, maar kort samen gevat waren alle kinderen die vandaag hebben meegedaan de grote winnaars. Zo goed als ieder team was aan elkaar gewaagd en gezien de brede glimlachen op ieders gezicht moeten wel alle kinderen gewonnen hebben. 165 winnaars op één dag, het moet niet gekker worden.

 

Nadat iedereen zijn natje en droogje had ingenomen kon deze geslaagde Rabobank F en E toernooi worden afgesloten. Zeker gezien het weer op zondagmorgen een meer dan geslaagd toernooi!

Onze dank gaat uit naar sponsor Rabobank in het bijzonder, de vele vrijwilligers, het barpersoneel, maar vooral naar de toernooicommissie bestaande uit Petra, Daniëlle, Anita en Carla.

 

Voor een ieder die nog “even” na wil genieten van dit toernooi en onze jongste jeud zijn er nog een paar foto's die door Hans de Groot zijn genomen, te bekijken met de verwijzing naar de site van F6: www.hdegroot.nlonder het kopje ”Foto’s”. Neem er wel de tijd voor, want het zijn er ruim 300. Veel plezier.

 
 
 
 
 

Hoofd sponsor

Subsponsors





Jeugdsponsors