Voetbalvereniging RVVH

Sportlaan 12
2982 SN Ridderkerk
Tel. 0180-430505 (jeugd commissie wedstrijd dagen zaterdag)

Routebeschrijving

Rekening nr.: NL89RABO 0355 444 186 t.n.v. vv RVVH

 

  • Verzoek tot lidmaatschap indienen? klik hier

info_niet_gevonden

Voorzitter Mario Papavoine m.papavoine@upcmail.nl
Penningmeester Wil Sierat wil@sierat.nl
Algemeen secretaris Hennie van der Sluis f2hhvdsluis@hetnet.nl
Wedstrijdsecretariaat selectie 1 t/m 3 Jeroen van der Male jvdmale@gmail.com
Wedstrijdsecretariaat lagere senioren Hennie van der Sluis f2hhvdsluis@hetnet.nl
Algemeen Jeugd Secretaris Thomas van Prooijen rvvh.operationeel@gmail.com
Wedstrijd secretariaat Jeugd idem rvvh.operationeel@gmail.com
Scheidsrechter coördinator Jeroen Heijboer heijboer.jeroen@outlook.com
Dames Afdeling Willem Grootenboer w.grootenboer@hotmail.com
Aanvraag vriendschappelijke thuis wedstrijden jeugd/senioren rvvh.operationeel@gmail.com
Ledenadministratie ledenadministratie@rvvh.nl
019 Hoofdtrainer Brendon Tholenaars b.tholenaars@hotmail.com
017 coördinator Arie Bezemer armoyoca2@gmail.com
015 coördinator Jack vd Enden jackenden9@gmail.com
013 coördinator Arjan Ipskamp arjanipskamp-rvvh@ziggo.nl
011 coördinator Sander Laan mandy_sander@hotmail.com
09 coördinator Danny Tito dannyenjoyce@hotmail.com
Voetbalschool Tom Westerink t.westerink29@gmail.com

 

 

 RVVH-150x150
Sportlaan 12
2982 SN Ridderkerk